shopping-store
از همه جا بفروشید

از همه جا بفروشید

timer
ارزش وقتتان را بدانید

وقت شما طلاست

ecommerce
معرفی محصولات شما

در دسترس باشید

delivery-truck
ارسال رایگان محصولات

حمل و نقل رایگان

چه چیزی باعث موفقیت ما شده است

درباره راهبردهای ما بیشتر بدانید

با مجموعه نیلوفرانه بیشتر آشنا شوید…

            خانواده نیلوفرانه با سابقه کاری 17ساله در زمینه تجارت گل های آپارتمانی به عنوان یکی از معتبرترین مراکز عمده فروشی بذر و گل و خاک و کود به صورت سنتی فعالیت داشته و از سال ۱۳۸۸ در جهت خدمات بیشتر به کشاورزان و گلخانه داران و تکمیل کادر فنی و توسعه فعالیت­ های خود با متد و روش­ های روز دنیا اقدام به تاسیس مجموعه کاملا مکانیزه نیلوفرانه با شعار «تولید و توزیع انبوه و سراسری» نمود.

            نیلوفرانه از بدو تاسیس حقیقتاً بر پایه توسعه کشاورزی حرفه­ ای بنا نهاده شد و بدین منظور تلاش فراوانی در ارائه خدمات فنی از جمله مشاوره و ارائه برنامه ­های غذایی توسط کارشناسان خبره به گلخانه داران و کشاورزان داشته است، هم اکنون نیز با تشکیل اتاق فکر و گروه فنی تخصصی در سطح کارشناسی ارشد و دکترا و توانمندان مجرب با همه توان در حال خدمت ­رسانی به جامعه زحمتکش کشاورزان است که هدف آن افزایش عملکرد در واحد سطح و تولید محصول سالم است.

            نیلوفرانه دارای چندین بخش فعال و حرفه ­ای در زمینه ­های متعدد کشاورزی می ­باشد. تامین و توزیع بهترین بذرهای گلخانه ­ای و فضای باز، مرغوب­ترین برندهای کود و سم، مناسب ترین ارقام چمن و گل زینتی از جمله این فعالیت­ ها است همچنین این شرکت وارد عرصه بازرگانی با هدف صادرات محصولات کشاورزی ایران به سایر کشورها شده است.

افق و برنامه آتی:

            نیلوفرانه قصد دارد در یک افق پنج ساله چرخه تامین نهاده­ ها، افزایش عملکرد در واحد سطح و تولید محصول سالم را تکمیل کرده و سپس با ایجاد ارزش افزوده از طریق فراوری و بسته­ بندی و صادرات محصولات گل و کشاورزی به سایر کشورهای جهان گامی موثر برای رشد و شکوفایی صنعت کشاورزی در ایران بر دارد.

توانایی و مهارت­ ها:

  • نظارت داشتن به بیش از 25 هکتار زمین­ های کشاورزی.
  • تامین و توزیع نهاده ­ها برای بیش از ۴۰۰ هکتار گلخانه
  • فعالیت گسترده تجاری و فنی در میزان وسیعی از مزارع سبزی و صیفی
  • فعالیت جغرافیایی در سراسر کشور و تسلط کامل بر بازار­های هدف
  • تولید­کننده نشا گل های آپارتمانی ، باغات و گل زینتی

محصولات با کیفیت

تمایز با در خرید

950600
سفارش موفق

ارسال رایگان

تحویل خیلی سریع

6300
ارسال رایگان

خریداران وفادار

به پاس اعتماد شما

756201
کیلومتر طی شده

بهترین های ایران

همه در فروشگاه ما

9656
فروشنده فعال